Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na debatę gminną w Nadarzynie

Data publikacji 19.07.2021

Zapraszamy mieszkańców Gminy Nadarzyn na debatę gminną. Debata pod nazwą „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa” odbędzie się 23 lipca 2021 roku w godz. 17.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Nadarzyn.

Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Nadarzyn do aktywnego udziału w debacie gminnej poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy, która odbędzie się 23 lipca 2021 roku w godz. 17.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Nadarzyn – przy ul. Mszczonowskiej 24.

Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.

Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

 

kom. Karolina Kańka

Powrót na górę strony