Aktualności

Kierownik Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KPP w Pruszkowie wyróżniony przez Starostę Pruszkowskiego

Data publikacji 02.02.2024

Aspirant Sztabowy Dawid Wiśniewski kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego pruszkowskiej komendy odebrał nagrodę „Powiatowy Policjant Roku 2023” za osobisty wkład i codzienną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pruszkowskiego. Nagrodę wręczył Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza.

Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza wręczył nagrodę motywacją oraz list gratulacyjny asp.szt. Dawidowi Wiśniewskiemu i osobiście podziękował funkcjonariuszowi za ogromne zaangażowanie w bezpieczeństwo na rzecz powiatu pruszkowskiego.

W uroczystości udział wzięli także Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie insp. Michał Pisarski oraz członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego Pani  Agnieszka Kuźmińska, którzy pogratulowali funkcjonariuszowi skuteczności w działaniu.

Aspirant sztabowy Dawid Wiśniewski pracuje w Policji od 14 lat. Od zawsze związany był ze służbą w pionie prewencji. Pracę w mundurze zaczynał jako policjant Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego, skąd awansował na dzielnicowego, asystenta Zespołu Wykroczeń, a ostatecznie wyróżniony za profesjonalizm został mianowany na kierownika Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego Wydziału Prewencji.

Pełniąc stanowisko kierownicze wykazuje się predyspozycjami w kierowaniu oraz efektywnym nadzorowaniu podległych funkcjonariuszy. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera innych policjantów kształtując w nich postawy godne naśladowania – funkcjonariusza Policji. Skuteczność jego działań przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pruszkowskiego.

 My również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

 

asp.szt. Monika Orlik

Powrót na górę strony