Aktualności

Narkotyki schowała w pudełkach po mleku dziecięcym

Data publikacji 09.02.2024

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Michałowicach zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. W ręce mundurowych trafił: mefedron, amfetamina, marihuana oraz tabletki extasy. Zatrzymana w sprawie została 41-letnia kobieta, która przechowywała narkotyki w swoim domu. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Michałowicach ustalili, że 41-letnia mieszkanka powiatu pruszkowskiego w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Stróże prawa od razu przeszli do działania i pojechali pod ustalony adres, by złożyć niezapowiedzianą wizytę.

Na miejscu mundurowi zastali kobietę, a w jej mieszkaniu znaleźli narkotyki w postaci mefedronu, amfetaminy, marihuany oraz tabletek extasy. Narkotyki były przechowywane w mieszkaniu w różnych pudełeczkach i pojemnikach, m.in. w pudełkach po mleku dziecięcym. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O dalszych losach kobiety zadecyduje sąd. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

asp.szt. Monika Orlik/bs

Powrót na górę strony