Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bezpiecznie z sierżantem Borsukiem"

Data publikacji 18.04.2026

W Przedszkolu Miejskim nr 1 w Pruszkowie odbył się finał konkursu pn. „Bezpiecznie z sierżantem Borsukiem”. Jego celem było uświadomienie najmłodszym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze oraz przypomnienie zasad prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym.

W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkola, które z dużym zaangażowaniem przygotowały prace plastyczne związane z tematyką bezpieczeństwa. Spośród wszystkich uczestników wyłoniono sześcioro laureatów.

W nagrodę za włożony trud dzieci otrzymały odblaskowe plecaki, przekazane z rąk mł. asp. Katrzyny Ambroziak funcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie  oraz dodatkowe upominki ufundowane przez dyrekcję przedszkola. Wręczenie nagród było nie tylko okazją do docenienia pracy najmłodszych, ale również podkreślenia, jak istotne jest kształtowanie właściwych postaw już od najmłodszych lat.

Pamiętajmy, że działania profilaktyczne skierowane do dzieci mają ogromne znaczenie i realnie wpływają na ich bezpieczeństwo w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

mł. asp. Katarzyna Ambroziak

Powrót na górę strony