Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym Robert Świercz

Data publikacji 26.08.2020

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie poszukują Roberta Świercza. Mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Krajową w Rzeszowie w celu tymczasowego aresztowania na okres 30 dni. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny, o kontakt z KPP w Pruszkowie w siedzibie jednostki przy ul. Kraszewskiego 8 lub pod numerem tel. (22) 758-60-81 do 85.

 

Robert Świercz s. Antoniego

ur. 17 kwietnia 1978 roku

 

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego  wydanego  przez Prokuraturę Krajową w Rzeszowie w celu tymczasowego aresztowania na okres 30 dni za czyn z art. 258§3 kodeksu karnego.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt   z KPP w Pruszkowie pod numerem telefonu (22) 758-60-81 do 85, telefonem alarmowym 112  lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl  

Policjanci ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 kodeksu karnego).

Jednocześnie policjanci zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280§2 kodeksu postępowania karnego).

 

asp. Marta Słomińska

Powrót na górę strony